cr

Делегація релігійних лідерів завітали до київського представницта ДУМ АРК

Делегація релігійних лідерів зі США, Великобританії, Польщі та Італії, яка прибула до Києва 24 травня, відвідала київське представництво Духовного управління мусульман Автономної республіки Крим.

Цей візит –  відповідь на заклик мера Києва Віталія Кличка.

Так, у березні Віталій Кличко звернувся до релігійних лідерів світу із закликом приїхати до Києва: «Я звертаюся до духовних лідерів світу з проханням зайняти позицію та взяти на себе моральну функцію, яка покладається на них, і з гордістю взяти на себе відповідальність за мир», – сказав Кличко.

Серед поважних членів делегації релігійних лідерів був Імам Ях’я Паллавічіні, президент COREIS (Ісламська релігійна громада Італії) і координатор EULEMA, Меджлісу лідерів мусульман Європи.

Під час зустрічі шановним гостям розповіли про історію кримських татар, депортацію 1944 року та незаконну анексію Криму 2014 року, про переслідування з боку окупанта, роботу ДУМ АРК та стан справ як до війни та і під її час.

ДУМ АРК висловлює свою подяку делегації за цей важливий візит та підтримку у важкий для всіх час.

Прес-центр ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».