uk

Пам‘ятаємо трагічні події березня-квітня 1918 року

Духовне управління Мусульман Автономної Республіки Крим висловлює свою підтримку дружньому азербайджанському народу в зв’язку з роковинами трагічних подій березня-квітня 1918 року, коли від рук армянських екстремістів загинули десятки тисяч азербайджанців. Всевишній Аллаг сказав: “О люди! Воістину, Ми створили вас із чоловіка та жінки й зробили вас народами та племенами, щоб ви знали одне одного. Воістину, найшановніші з-посеред вас перед Аллагом — найбільш богобоязливі! Воістину, Аллаг — Всезнаючий, Всевідаючий!” (Коран, сура 49, аят 13)

Люди створені різними не для того, щоб сперечатися та ворожувати між собою, а задля спільного й дружнього життя на цій землі. Підтримувати порядок та справедливість на землі – це завдання, яке дано людині її Творцем, але, на жаль, мова ворожнечі, посягання одних людей на територію, майно, життя інших – звичні речі як у минулій, так і в сучасній історії людства.
Ми закликаємо всіх до вивчення та визнання страшних уроків геноциду, який пережив братній азербайджанський народ.

З повагою,

муфтій Криму Айдер Рустемов

Comments are closed.

İbn Ümer (Allah ondan ve babasından razı olsun) bildirgen edi (aytqan edi):
“Peyğamberimiz (Allahnıñ selâm ve rizası onıñ üzerinde olsun) dedi ki: ” İslam 5 şartta quruldı: Allahtan başqa ilah (tañrı) yoq ve Muhammed Onıñ resulü (elçisi) şeadet etmek; namaz qılmaq; zekât bermek; Allahnıñ Evine hac yapmaq, Ramazanda oraza tutmaq”.