У Києві відсвяткували Курбан-байрам
Сьогодні, 27 травня, у Духовному управлінні мусульман Автономної Республіки Крим (ДУМАРК) відбулося святкування курбан-байраму. Святкову молитву та намаз, присвячені великому ісламському святу, провів Верховний муфтій Криму Айдер Рустемов. З вітальним словом виступив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, привітавши співвітчизників.
Після проповіді на подвір’ї мечеті на гостей чекали традиційні частування пловом та роздача подарунків дітям. Також відбувся ярмарок з роботами кримськотатарських та українських майстрів та традиційними солодощами.
ДУМАРК висловлює щиру подяку усім друзям та партнерам, волонтерам, братам та сестрам, які сприяли проведенню свята.






























































