cr

Чергові витівки Російського “муфтіяту Криму” проти ісламу і мусульман

У середу, 17 квітня, за заявою російського «муфтіяту Криму» в особі Еміралі Аблаєва в мечеті «Хан-Джамі» в Євпаторії і мечеті мікрорайону «Ісмаїл-Бей» відключать електрику і водопостачання. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила користувач Зера Темілова.

«Сьогодні, 17 квітня, о 15-00 за заявою ДУМК в особі Еміралі Аблаєва ГУП РК «Крименерго» буде проведено відключення електроенергії в мечеті «Хан-Джамі» м. Євпаторія і мечеті мкрн. Ісмаїл-Бей г. Євпаторія, а також ГУП РК «Вода Криму» – відключення водопостачання цих будинків», – йдеться в повідомленні.

В своєму листі, Еміралі Аблаєв звертається до представників окупаційної влади з вимогою відключити електроенергію від незалежних від «російського муфтіяту» мечетей, мотивуючи це тим що «ДУМК» цими мечетями не користується і вони знаходяться у використанні особами, які не мають ніякого відношення до їх «муфтіяту».

Це вже не перший подібний випадок. В минулому місяці Аблаєв вже звертався до “представників влади” з аналогічним проханням але в мечеті м. Судак.

Російський «муфтіят Криму» та його голова в черговий раз продемонстрували всім мусульманам окупованого Росією Криму чого варте їх «управління» і на варті чиїх права та свободи вони стоять та кого захищають.

Прес-центр ДУМАРК.

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».