Home / Новости / Чергові витівки Російського «муфтіяту Криму» проти ісламу і мусульман

Чергові витівки Російського «муфтіяту Криму» проти ісламу і мусульман

У середу, 17 квітня, за заявою російського «муфтіяту Криму» в особі Еміралі Аблаєва в мечеті «Хан-Джамі» в Євпаторії і мечеті мікрорайону «Ісмаїл-Бей» відключать електрику і водопостачання. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила користувач Зера Темілова.

«Сьогодні, 17 квітня, о 15-00 за заявою ДУМК в особі Еміралі Аблаєва ГУП РК «Крименерго» буде проведено відключення електроенергії в мечеті «Хан-Джамі» м. Євпаторія і мечеті мкрн. Ісмаїл-Бей г. Євпаторія, а також ГУП РК «Вода Криму» — відключення водопостачання цих будинків», — йдеться в повідомленні.

В своєму листі, Еміралі Аблаєв звертається до представників окупаційної влади з вимогою відключити електроенергію від незалежних від «російського муфтіяту» мечетей, мотивуючи це тим що «ДУМК» цими мечетями не користується і вони знаходяться у використанні особами, які не мають ніякого відношення до їх «муфтіяту».

Це вже не перший подібний випадок. В минулому місяці Аблаєв вже звертався до «представників влади» з аналогічним проханням але в мечеті м. Судак.

Російський «муфтіят Криму» та його голова в черговий раз продемонстрували всім мусульманам окупованого Росією Криму чого варте їх «управління» і на варті чиїх права та свободи вони стоять та кого захищають.

Прес-центр ДУМАРК.

Check Also

10 червня 2019 року — в Криму пройшла чергова хвиля обшуків

10 червня 2019 р. по завершенню благословенного місяця Рамазан і свята Ораза байрам пройшли чергові …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *