cr

В школі Birlik відбувся захід присвячений пам’яті Номана Челебіджихана

Сьогодні, 23 лютого, в першій іноваційній кримськотатарській школі Birlik (с. Чайки) відбувся захід, присвячений пам’яті видатного кримськотатарськього діяча Номана Челебіджихана.

Номан Челебіджіхан був одним із організаторів першого Курултаю, першим головою уряду проголошеної в 1917 році Кримської народної республіки, першим муфтієм мусульман Криму, Литви, Польщі і Білорусі. Він був справжнім борцем за свободу кримськотатарського народу, нескореним, незламним, за що і був страчений більшовиками 23 лютого 1918 року.

Також 23 лютого увійшов в історію як день пам’яті Депортації чеченців та інгушів. Ці трагедії об’єднують наші братні народи. Про це та інше в форматі інтерактивної лекції-вікторини розповів учням Муфтій Криму Айдер Рустемов.

Дві команди хлопчиків та дівчат відповідали на запитання про цікаві епізоди з життя Номана Челебіджихана, які є особливо актуальними і зараз, в наш нелегкий час.

Перемогу здобула команда дівчат, яка отримала символічні призи. Команда хлопців теж не залишилось без призів, усі вони отримали втішні нагороди.

Муфтій нагадав, що той, хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».