cr

Муфтій Криму провів міжконфесійний іфтар

5 квітня 2023 року, в благословенний місяць Рамадан, місяць посту, молитви, прощення, терпіння та перемог, Муфтій Криму Айдер Рустемов провів офіційний міжконфесійний іфтар.

На іфтарі була представленна експозиція, присвячена місяцю Рамадан, яка ілюстративно передає всю суть цього благодатного місяця для 1,9 млрд. людей, тобто чверті людства. По суті це виставка картин, фото, що фрагментарно та епізодично оповідають нам про цей великий місяць через призму історії та достовірних текстів.

Духовне відродження – це справа, яка об’єднує всіх вірян України, особливо зараз, в умовах війни. Для того, щоб досягти перемоги в цій війні духовне відродження має посідати особливе місце в житті для кожного з нас.

Серед поважних гостей іфтару був перший заступник Голови Державної служби України з етнополітики та свободи Віктор Войналович, який від імені Голови ДЕСС Віктора Єленського привітав Муфтія з благословенним місяцем Рамаданом, голова правління Інституту Релігійної свободи Олександр Заєць. Також слова вітання висловив речник ПЦУ, Митрополит Євстратій (Зоря) та керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні протоієрей Олекса Петрів, підкресливши, що на представленій експозиція вони побачили багато спільних цінностей посту.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».