cr

ДУМК спільно з лідером кримських татар Мустафою Джемілєвим провело зустріч з делегацією міністерства закордонних справ Туреччини

З ім’ям Аллаха Всемилостивого, Милостивого!

10.02.2017 р. ДУМК спільно з лідером кримських татар Мустафою Джемілєвим провело зустріч з делегацією міністерства закордонних справ Туреччини, на якій муфтій Айдер Рустемов і глава Ради улемів Сулейман Хайруллаєв презентували місію, бачення, стратегічні цілі та проектну діяльність новоствореного муфтіяту кримських татар. Делегати цікавилися проблемами і труднощами кримських татар, які вимушено залишили батьківщину у зв’язку з окупацією Криму. У процесі спілкування почесний посол Туреччини в Україні пан Йонет Дж. Тезель наголосив на необхідності тісної співпраці ДУМК з Державним управлінням у справах релігії Туреччини. Сторони домовилися про проведення спільної зустрічі найближчим часом.

Фото Ayder Rustamov.

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».