cr

Мусульманська громада кримських татар провела іфтар в Києві

З ім’ям Аллаха Всемилостивого та Милостивого!
Хвала Всевишньому 31.05.2017 ДУМ АРК за підтримки Діянет Турецької Республіки провів іфтар. Захід був проведений завдяки зусиллям нашої київської релігійної громади “Єдність мусульман”. В колективному іфтарі взяли участь понад сто чоловіків та жінок. Почесним гостями виступила офіційні представники Діянет Турецької Республіки, муфтій ДУМ АРК та глава Ради улемів. В цей же вечір відбулася благодійна роздача продуктових пакетів для мусульманських сімей.
Рамазан – місяць єднання, щедрості і милості від Аллаха, тому в цей місяць все мусульмани повинні бути як ніколи єдині. Одним із способів об’єднати мусульман в одному місці для спілкування і єднання – є проведення подібних іфтарів.
Також планується проведення подібних заходів за участю інших кримськотатарських мусульманських громад, які вимушено залишили Батьківщину у зв’язку з окупацією Криму і російською агресією, та проживають на материковій частині України в таких регіонах, як Херсон, Новоолексіївка та Мелітополь.
З повагою муфтій ДУМ АРК
Айдер Іса оглу Рустемов

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».