cr

ДУМ АРК спільно з турецьким Фондом захисту прав і свобод людини та гуманітарної допомоги IHH провів колективні іфтари

З ім’ям Аллаха Всемилостивого та Милостивого!

Хвала Всевишньому ДУМ АРК за підтримки турецького Фонду захисту прав і свобод людини та гуманітарної допомоги IHH провів ряд колективних іфтарів: 1.06.2017 – Київ, 02.06.2017 – Нова Гребля (Вінниця), 03.06.2017 – Новоолексіївка. Заходи були проведені завдяки зусиллям наших місцевих релігійних громад “Єдність мусульман”, “Кебір-Джамі”, “Шавле”, “Міллет” та “Бірлік”. У колективних іфтарах взяли участь сотні чоловіків, жінок та дітей. Після іфтарів відбулася благодійна роздача продуктових пакетів для мусульманських сімей.
Рамазан – місяць єднання, щедрості і милості від Аллаха, тому в цей місяць всі мусульмани повинні бути як ніколи єдині. Одним із способів об’єднати мусульман в одному місці для спілкування та єднання – є проведення подібних іфтарів.
Також планується проведення подібних заходів в м Дрогобич Львівської області, де проживають понад 30 сімей кримських татар які вимушено залишили Батьківщину у зв’язку з окупацією Криму та російською агресією. Організатором виступить місцева громадська організація “Іхсан-Щирість”.
З повагою муфтій ДУМ АРК
Айдер Іса оглу Рустемов

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».