cr

ДУМ АРК за підтримки Меджлісу кримськотатарського народу та ГО “АМУ” організував ісламський табір для дітей

З ім’ям Аллаха Всемилостивого та Милостивого!
Хвала Аллаху, ДУМ АРК за підтримки Меджлісу кримськотатарського народу та ГО “Асоціація мусульман України” організував ісламський табір для дітей кримських татар, батьки яких вимушено покинули свою Батьківщину у зв’язку з окупацією Росією Криму. Діти – наше майбутнє, і основною метою даного заходу було прищеплення дітям релігійних цінностей нашого народу, його культури і традицій, без збереження яких асиміляція неминуча, а також їх об’єднання поблизу, а точніше навіть в глибині рідного Криму, – на Арабатській Стрілці в с. Стрілкове (Чок’рак’) Генічеського району. Звідси і народилося символічна назва – “Емєль”, що в перекладі з кримськотатарської мови означає “надія”. Надія на Всевишнього Аллаха, надія на те, що справедливість восторжествує і всі ми повернемося на свою Батьківщину, надія на те, що якщо ми не завершимо боротьбу з російським окупантом, це продовжать наші діти до переможного завершення. Всього в таборі взяли участь 44 хлопчики, 28 дівчаток у віці від 7 до 15 років з різних регіонів – Києва і Київської області, Вінниці, Мелітополя, сіл Новоолексіївка, Щасливцеве та Стрілкове Генічеського району. Семеро вихователів і викладачів чоловіків та п’ятеро жінок протягом 2 тижнів з 1.07.2017 по 15.07.2017 проводили інтенсивні заняття з вивчення основ Ісламу, ісламського права, етики та Корану. Дисципліна, п’ятикратний намаз, поєднання розумової праці з ігровими заняттями, інтелектуальними і творчими вікторинами, екзаменування і плавання на море дали прекрасні результати – діти навчилися основам Ісламу, прийняттю абдеста, виконанню намазів, читанню Корану, різним дуа, і, звичайно ж, відпочили та оздоровилися. Даний досвід ми плануємо повторювати щорічно і запрошуємо всіх, хто має можливість, прийняти фізичну і фінансову участь в даному заході, так як потреби в багато разів перевищили можливості, і на жаль, деяким дітям ми були змушені відмовити, в зв’язку з чим, користуючись нагодою, приносимо ще раз свої вибачення.
Також висловлюємо глибоку вдячність всім, хто взяв посильну участь в організації дитячого табору “Емєль”. Дорогі брати і сестри, ваша підтримка сьогодні на початку шляху і становлення, навіть нехай незначна, не дорівнюватиме тій, що Аллах дарує руками інших людей пізніше, навіть якщо вона буде набагато більше
З повагою
муфтій ДУМ АРК
Айдер Іса оглу Рустемов

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».