cr

ДУМ АРК провело черговий святковий намаз за межами рідного Криму

21 серпня в мечеті київського представництва Духовного управління мусульман АР Крим відбувся святковий намаз, присвячений одному з найбільших ісламських свят «Курбан-Байрам» (свято Жертвоприношення). На намазі були присутні близько тисячі віруючих, серед яких – члени Меджлісу кримськотатарського народу, а також голова Меджлісу, народний депутат України, Рефат Чубаров.

Після звершення намазу, зі святковою проповіддю, прямий ефір якої транслювався також в Криму, виступив муфтій Духовного управління мусульман АР Крим – Айдер Рустемов, який нагадав віруючим про те, що в основі цього свята лежить Єдинобожжя, оскільки на ньому будується все поклоніння і вся ісламська релігія. Потім шановний муфтій розповів про історію та витоки цього свята, духовні і моральні аспекти, про важливість покори велінням Всевишнього Аллага, а також вказав на уроки і повчання, які ми виносимо з  цієї історії – а саме жертвування, терпіння і боротьба на шляху Аллага своїм майном і душами, адже тільки так ми зможемо впоратися з усіма бідами і труднощами, які випали на нашу Умму і кримськотатарський народ в боротьбі з російським окупантом.

Після завершення святкової проповіді, до вірян звернувся голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров, який привітав усіх мусульман з цим великим святом, а також висловив надію на те, що в майбутньому ми зможемо вільно святкувати цю та інші важливі події у себе вдома, у вільному від окупантів Криму.

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».