cr

ДУМК отримало відповідь від МВС щодо питання фотографування в хіджабі на документи що засвідчують особу

У відповідь на звернення Духовного управління мусульман АРК було отримано відповідь, підписану заступником Міністра внутрішніх справ України Гончаровим С.М. У відповіді повідомляється про результати всебічного розгляду питання надання можливості жінкам-мусульманкам фотографуватися на документи, що засвідчують особу, в мусульманській хустці.

Було відзначено, що існуючий стандарт ДСТУ 1303-94, який передбачає фотографування в документи виключно без головного убору, не враховує вимог, які встановлені для фотозображень особи відповідно до міжнародних рекомендацій які є обов’язковими для виконання, зокрема рекомендацій Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO).

Особливо важливим у відповіді слід зазначити факт того, що Державна міграційна служба України звернулася до Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» з пропозицією переглянути ДСТУ 1303-94 і привести його у відповідність до міжнародних норм.

Таким чином, рішення поставленого в зверненні Духовного управління мусульман АРК стане можливим після внесення відповідних змін до ДСТУ 1303-94.

Прес-служба ДУМК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».