cr

ТЕРОРИСТИЧНИЙ АКТ У МЕЧЕТЯХ НОВОЇ ЗЕЛАНДІЇ

З ім’ям Аллаха Всемилостивого, Милостивого!

49 осіб було вбито і 48 поранено при атаці чотирьох зловмисників на дві мечеті в Новій Зеландії. Про це з посиланням на повідомлення прем’єр-міністра країни Джасінда Ардерн пише місцеве видання New Zealand Herald.
41 людина загинула в мечеті близько Хаглі-Парк, ще 7 осіб було вбито в мечеті в районі Линвуд. Де загинув ще один, не повідомляється.
Це найкривавіший теракт в історії Нової Зеландії.
Ця кровава подія – відвертий злочин проти людяності, адже зловмисник, що напав на мечеть Аль-Нур більше 16 хвилин Стрім в Facebook, як розгорталася злочин: від під’їзду до будинку і розстрілу по кімнатах мечеті до добивання поранених.
Також передають, що 28-річний австралієць знімав розстріл в мечеті на відео, а також те, що він написав до скоєння злочину “маніфест”, де назвав свої майбутні дії “терористичним актом”.
Ця кровава подія – терористичний акт, який свідчить про те, що у тероризму немає ні релігії, ні національності. Тому, сьогодні весь світ повинен в один голос сказати “НІ ІСЛАМОФОБІЇ!” Якщо почуття і інстинкти спонукають нас на такий терор і жорстокість, відповісти тим же, то наша віра і розум спонукають в даному випадку до розсудливості і витримці, адже Пророк Мухаммад (мир йому) був спрямований як милість для світів. Так про нього сказав Всевишній в Корані: “Ми відправили тебе лише як милість до світів” (21: 107). Ми сподіваємося, що правоохоронні органи Нової Зеландії найближчим часом покарають винних. Місто Крайстчерч (церква Христа), назване на честь шанованого Пророка Ісуса (мир йому) як християнами, так і мусульманами має бути осередком миру і справедливості, а не притулком для вбивць. Ісус (мир йому) згадується в Корані 25 разів, тоді як Мухаммад (мир йому) всього лише 5 разів. Ми висловлюємо співчуття усім нашим братам і сестрам, сім’ям мучеників (шахідів) і постраждалих, і закликаємо їх до терпіння в біді, як це заповідав Всевишній в Корані: “Сповісти ж добру звістку терпеливим, тим які, коли їх торкнеться лихо, говорять: «Воістину, ми належимо Аллаху, і до Нього ми повертаємося »”. (2: 155-156). Ми мусульмани віримо, що справедливість рано чи пізно восторжествує, в цьому світі або Грядущому, бо Всевишній – Справедливий !!!

Муфтій Криму
Айдер Іса ог’лу Рустемов

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».