cr

ДУМК висловлює найглибші співчуття у зв’язку з терактом на Шрі-Ланці

Духовне управління мусульман Автономної Республики Крим висловлює найглибші співчуття рідним і близьким жертв теракту на Шрі-Ланці. Ми категорично засуджуємо дії терористів. Ми твердо переконані в тому, що виправдання вбивств, терору і насильств будь-якою релігією, блюзнірство. Всевишній Аллах у священному Корані сказав:

«… Хто вб’є людину не за вбивство або розповсюдження нечестя на землі, той наче вбив усіх людей, а хто збереже життя людині, той наче збереже життя всім людям». (Коран, 5:32).

Ми засуджуємо терор і насильство в будь-якому куточку світу, будь то Донбас, Палестина, Сирія, Ірак, Нова Зеландія чи Шрі-Ланка. Ми засуджуємо будь-яке вбивство як мусульман, так і не мусульман, скоєні руками терористів, незалежно від їх віросповідання. Ми, мусульмани Криму та України, прагнемо жити в мирі наповненому добром, чуйністю, співчуттям і допомогою близьким.

Ще раз приносимо співчуття всім, кого торкнулася біда, що трапилася на Шрі-Ланці.

Прес-центр ДУМК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».