cr

Дитячий літній табір «Емель» 2019

З ім’ям Аллага Всемилостивого, Милостивого!

З 5 по 18 липня 2019 року Духовне управління мусульман Автономної республіки Крим спільно з Культурним центром «Крим», за сприяння Асоціації мусульман України провели в м. Одеса дитячий літній табір «Емель» 2019, який проводиться щорічно в літній період для маленьких мусульман і мусульманок.

Всього участь у таборі взяло близько 80 дітей віком від 6 до 15 років з усієї України. Важливим для дітей було те, що вони перебували далеко від своїх батьків і, зважаючи на це, вчилися бути самостійними і дорослими.

Протягом усього табору юні мусульмани і мусульманки їздили на море, де купалися і весело проводили час в різних іграх і спортивних змаганнях, відвідували Зоопарк, Тераріум, Одеські катакомби, Музей воскових фігур, здійснювали оглядову екскурсію по місту Одеса, ходили в парк розваг, де каталися на всіляких атракціонах.

Під час табору діти навчилися багатьом важливим речам для кожного мусульманина: хтось освоїв обмивання перед молитвою, хтось вивчив щось нове з Корану, хтось вивчив ташаххуд в молитві, хтось відчув дух ісламського суспільства, його високу моральність, взаємодопомогу і любов.

Ісламські організації України приділяють велике значення вихованню майбутнього цієї громади – молодого покоління, тих, хто буде представником мусульман в Україні.

Прес-центр ДУМАРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».