cr

ДУМАРК висловлює свою подяку за надану благодійну допомогу

Духовне управління мусульман Автономної Республіки Крим від імені мусульман Криму, кримських татар, які вимушено залишили свою Батьківщину у зв’язку з тимчасовою окупацією Криму російським агресором у 2014 році, а також від імені бідних і нужденних  мусульман України, висловлює свою щиру подяку Управлінню у Справах Релігії Турецької Республіки (Diyanet İşleri Başkanlığı) та Фонду захисту прав і свобод людини і гуманітарної допомоги IHH (İnsan Hak ve Hürriyetleri ve İnsani Yardım Vakfı) за надану благодійну допомогу, у рамках якої було зарізано 33 голови великої рогатої худоби від Діянету та 11 голів від ІНН.

Також, Духовне управління мусульман Автономної Республіки Криму щиро вдячне усім братам та сестрам,  які відгукнулися на заклик до централізованого забою худоби, в рамках якого загалом було зарізано 36 баранів та 2 голови великої рогатої худоби.

Роздача м’яса здійснювалась у період з 10 по 13 зуль-хіджа, що відповідає 11 та 14 серпня 2019 року, у Києві, Київській області, Херсоні та селищах Херсонської області (Новоолексіївка, Щасливцеве), Мелітополі та його околицях, а також на Заході України у місті Львів, Львівській області та Луцьку.

Також м’ясом частували гостей святкових заходів які  відбувалися у громадах Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим по всій Україні, найбільший з яких відбувся у місті Києві в парку відпочинку на ВДНГ, цей захід відвідало близько 3500 чоловік.

Прес-центр ДУМАРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».