cr

Муфтій Криму розповів про культуру взаємовідносин між чоловіком і жінкою в Ісламі

1 лютого 2020 року у стінах Київського представництва Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим відбувся семінар на тему: «Культура взаємовідносин між чоловіком і жінкою в Ісламі». Семінар був організований за сприянням Асоціації сексологів та сексотерапевтів України та за підтримки Асоціації мусульман України.

Лектором семінару виступив Муфтій Криму Айдер Рустемов, який дав розгорнуту, майже двогодинну лекцію по основній темі семінару, після чого кожен бажаючий мав змогу задати ті питання, які його більш цікавили.

Захід пройшов у теплій атмосфері та залишив приємні враження у кожного з учасників.

Прес-служба ДУМАРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».