cr

Оголошення щодо святкового намазу Курбан-байрам 1441 (2020)

З ім’ям Аллага Всемилостивого, Милостивого!

У зв’язку з ситуацією, пов’язаною з карантинними заходами та обмеженнями задля запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, враховуючи останні зміни з послабленням карантинних заходів, беручи до уваги те, що святковий намаз є релігійним символом Ісламу ДУХОВНЕ УПРАВЛІННЯ МУСУЛЬМАН КРИМУ рекомендує:

– Мусульманам України і Криму обмежитися проведенням святкового намазу в мечетях, молитовних приміщеннях, ісламських культурних центрах за участю не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Усі молільники мають дотримуватися карантинних заходів, зокрема перебувати в місцях її звершення у захисній масці та мати власні коврики;

– Всім  мусульманам, які погано себе почувають та які мають намір все ж таки звершити спільний святковий намаз за будь-яких обставин – звершити його в себе вдома в колективі власної сім’ї.

– Розважальні масові заходи в святковий день проводитися не будуть!

– Людям похилого віку залишатися вдома!

Святковий намаз відбудеться в п’ятницю, 31 липня, о 8 годині ранку.

Нехай Всевишній прийме Ваш курбан і поклоніння і дасть нам всім зустріти наступні свята в благополуччі та доброму здоров’ї!

Прес-центр ДУМК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».