cr

Обшуки в благодатний місяць Рамадан

Не зважаючи на місяць Рамадан окупанти в Криму не припиняють свою брудну практику залякування та обшуків у мусульман. Вчора та сьогодні, як завжди, рано-вранці, лякаючи маленьких дітей та старих батьків, російські силовики увірвались у будинки кримських татар (Ельдара Фетляєва в селі Богате Білогорського району та Руслана Рамазанова в селищі Хошкельди Сімферопольського району).

Обшуки приміщень, вилучення особистих речей, телефонів, комп‘ютерів, книжок, звинувачення в тероризмі та екстремізмі – все це методи, якими путінські приспішники намагаються залякати та зламати корінне населення Криму.

Ми виголошуємо рішучий протест проти таких дій стосовно кримськотатарського народу, мусульман Криму, та просимо Аллага Всевишнього захистити всіх мусульман та зламати хребет всім тиранам!
Амін!

Наша боротьба триває!

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».