cr

Блюзнірство окупантів в Криму

В кримськотатарському селі Ак-Монай (Каменське) окупаційна влада Криму прокладає газопровід через старовинне мусульманське кладовище. В радянські роки, після депортації кримських татар, ці могили було зрівняно з землею, надмогильні камені розібрали для будівництва, і їх досі можна побачити в стінах будинків та сараїв у селі… Тепер же блюзнірство окупаційної влади, якій було відомо про місце кладовища, нічим не відрізняється від методів радянських часів.

Незважаючи на звернення кримських татар, територія кладовища розкопана, газові труби прокладено прямо через могили, людські кістки розкидані по траншеї та на поверхні. Ми вимагаємо негайно припинити знущання над людськими останками та пам’яттю народу!

Нехай Аллаг покарає тих, хто зневажає Його закони та право похованих на спокій та недоторканність.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».