cr

Рамадан – місяць щедрості та взаємодопомоги

1 травня 2021 року Духовному управлінню мусульман Автономної Республіки Крим було передано 100 продуктових бокси від Турецького агентства з питань співробітництва та координації (TİKA) при Міністерстві культури та туризму Турецької Республіки для їх розподілення серед малозабезпечених та нужденних сімей, а також вимушених переселенців з окупованих територій.

Всі продуктові бокси буде розподілило по громадам Києва та Київської області.

ДУМ АРК щиро дякує Турецькому агентству з питань співробітництва та координації (ТІКА) при Міністерстві культури та туризму Турецької Республіки та братському турецькому народові за допомогу.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».