cr

В ісламському культурному центрі Selam відбувся конкурс читців Корану

Сьогодні, 30 грудня, в ісламському культурному центрі “Selam” (с. Погреби, Броварського району, Київської області), що входить до складу Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим, відбувся конкурс читців Корану серед учнів гуртків з вивчення Благородного Корану. 

Всіх учасників конкурсу було розподілено на 6 категорій: 15 джузів, 10 джузів, 5 джузів, 4, 3 та 2 джузи. Журі конкурсу, головою якого був Муфтій Криму Айдер Рустемов, оцінювали учасників за навичками запам’ятовування, правилами таджвіду та красою читання. 

Кожна категорія передбачала 3 призових місця (одне перше, два других та три третіх). Загалом у конкурсі взяли участь 24 учня. 

Усі призери отримали від організаторів конкурсу почесні грамоти та грошові нагороди. 

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».