cr

ДУМ АРК поглиблює співпрацю з європейськими благодійними організаціями

4 жовтня 2022 року Київське представництво ДУМ АРК відвідала голова румунської благодійної організації «Scheherazade» пані Ваджіха Харіс.

На зустрічі з Муфтієм Криму Айдером Рустемовим сторони обговорили вектори підтримки, допомоги та співпраці в гуманітарних, освітніх та соціальних проектах, а також питання подальшого співробітництва.

Нагадаємо, що фонд «Scheherazade» вже реалізував в Україні низку гуманітарних проектів, зокрема на Буковині фондом було передано  22 тони ліків, вартість яких складає 15 мільйонів доларів, а також спільно з мусульманською громадою Румунії була проведена благодійна акції по роздачі халяльного м’яса для мусульман України, вимушених переселенців з окупованих території, а також мусульман, які боронять Україну.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».