cr

ДУМ АРК поглиблює співпрацю з європейськими благодійними організаціями

4 жовтня 2022 року Київське представництво ДУМ АРК відвідала голова румунської благодійної організації «Scheherazade» пані Ваджіха Харіс.

На зустрічі з Муфтієм Криму Айдером Рустемовим сторони обговорили вектори підтримки, допомоги та співпраці в гуманітарних, освітніх та соціальних проектах, а також питання подальшого співробітництва.

Нагадаємо, що фонд «Scheherazade» вже реалізував в Україні низку гуманітарних проектів, зокрема на Буковині фондом було передано  22 тони ліків, вартість яких складає 15 мільйонів доларів, а також спільно з мусульманською громадою Румунії була проведена благодійна акції по роздачі халяльного м’яса для мусульман України, вимушених переселенців з окупованих території, а також мусульман, які боронять Україну.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».