cr

Держава-терорист продовжує свій терор в Криму

24 листопада 2022 року, рівно через дев‘ять місяців з початку повномасштабної війни, країна-терорист виносить чергові вироки ще п’ятьом мусульманам – кримським татарам, звинувачуючи їх у тероризмі.

Підстави – як і завжди – розмови в мечеті, записані «таємними свідками» (=працівниками фсб) та підозри в приналежності до партії «Хізб-ут-тахрір». Насправді, всі засуджені – активісти організації «Кримська солідарність», які мають активну громадянську позицію. Осман Аріфмеметов, Рустем Шейхалієв та Руслан Сулейманов – громадські журналісти, які одні з перших висвітлювали брудні дії російських спецслужб проти мусульман Криму. Їх засуджено до 14 років ув‘язнення. Яшар Муедінов та Енвер Аметов отримали по 13 років позбавлення волі. Але, насправді, неможливо позбавити волі віруючі серця, які не підлаштовуються під владу тиранів, не зраджують своєму Господу та своєму народові, а ведуть боротьбу за справедливість серцем, словом та справами.

Ця війна почалася з Криму і має закінчиться його визволенням!

Наша боротьба продовжується…

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».