cr

В парку «Крим» відбулася акція присвячена закінченню місяця Рамадан

Сьогодні, 29 квітня, в парку «Крим» в Деснянському районі міста Києва, відбулася акція присвячена закінченню місяця Рамадан – місяцю посту, одкровення, очищення,  молитви та добрих справ. 

На святковій акції, шановних гостей частували традиційним кримськотатарським пловом, роздавали продуктові набори нужденним, знайомили з культурою та релігією мусульман через експозицію «Шлях Рамадану».  

Організаторами акції виступили громада «Кебір джамі» в Деснянському районі, мечеть «Іхляс», Духовне управління мусульман автономної республіки Крим, Команда проекту Годуємо Країну. За підтримки Меджлісу кримськотатарського народу / Qırımtatar Milliy Meclisi, Фонду Національного Добробуту Криму / Qırım Milliy Varlıq Fondu, Асоціації мусульман України, IHH Humanitarian Relief Foundation, ASTEM Foundation та Evkaf Ukraine.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».