uk

Не вважайте мертвими тих, які загинули на шляху Аллага

Всі ми належимо Аллагу і до Нього наше вороття.  4 лютого 2023 року на Сході України в бою проти російських агресорів, загинув наш брат, старший солдат Національної гвардії України Ескендер Німетуллаєв.

У 2019 році, закінчивши школу, Ескендер вступив до Професійно-морського ліцею Херсонської державної морської академії і закінчив його у 2020 році.

В грудні 2020 року Ескендера призвали на термінову службу до Нацгвардії. Його підрозділ дислокувався на Луганщині.

У травні 2022-го Ескендера нагородили відзнакою – нагрудним знаком “За доблесну службу”. Він не встиг одружитися та створити сім’ю, але зміг гідно вийти на шлях боротьби за правду та істину та йти цим шляхом до кінця

Духовне управління мусульман Автономної Республіки Крим висловлює свої глибокі співчуття та підтримку матері Аніфе, батькові Ісмаілу, його брату та сестрі а також всім рідним та близьким Ескендера.

Нехай Аллаг прийме його шагаду!

Всевишній Аллаг сказав в Корані: «Не вважайте мертвими тих, які загинули на шляху Аллага. Ні, вони живі та отримують наділ у Господа свого» (3:169)

Також повідомляємо, що Джаназа-намаз відбудеться в четвер 9 лютого о 12:30 в мечеті «Бірлік» (Київська область, с. Чайки, вул. Грушевського 3).

Прес-служба ДУМ АРК

Comments are closed.

İbn Ümer (Allah ondan ve babasından razı olsun) bildirgen edi (aytqan edi):
“Peyğamberimiz (Allahnıñ selâm ve rizası onıñ üzerinde olsun) dedi ki: ” İslam 5 şartta quruldı: Allahtan başqa ilah (tañrı) yoq ve Muhammed Onıñ resulü (elçisi) şeadet etmek; namaz qılmaq; zekât bermek; Allahnıñ Evine hac yapmaq, Ramazanda oraza tutmaq”.