cr

Не вважайте мертвими тих, які загинули на шляху Аллага

Всі ми належимо Аллагу і до Нього наше вороття.  4 лютого 2023 року на Сході України в бою проти російських агресорів, загинув наш брат, старший солдат Національної гвардії України Ескендер Німетуллаєв.

У 2019 році, закінчивши школу, Ескендер вступив до Професійно-морського ліцею Херсонської державної морської академії і закінчив його у 2020 році.

В грудні 2020 року Ескендера призвали на термінову службу до Нацгвардії. Його підрозділ дислокувався на Луганщині.

У травні 2022-го Ескендера нагородили відзнакою – нагрудним знаком “За доблесну службу”. Він не встиг одружитися та створити сім’ю, але зміг гідно вийти на шлях боротьби за правду та істину та йти цим шляхом до кінця

Духовне управління мусульман Автономної Республіки Крим висловлює свої глибокі співчуття та підтримку матері Аніфе, батькові Ісмаілу, його брату та сестрі а також всім рідним та близьким Ескендера.

Нехай Аллаг прийме його шагаду!

Всевишній Аллаг сказав в Корані: «Не вважайте мертвими тих, які загинули на шляху Аллага. Ні, вони живі та отримують наділ у Господа свого» (3:169)

Також повідомляємо, що Джаназа-намаз відбудеться в четвер 9 лютого о 12:30 в мечеті «Бірлік» (Київська область, с. Чайки, вул. Грушевського 3).

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».