cr

Муфтій Криму розповів дітям про Номана Челебіджіхана

22 лютого 2020 року в стінах Київського представництва Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим муфтій Айдер Рустемов провів зустріч з юними вихованцями школи Crimean Heritage, під час якої розповів біографію видатного політичного та державного діяча кримськотатарського народу Номана Челебіджіхана у легкій та доступній для дітей формі.

Номан Челебіджіхан був одним із організаторів першого Курултаю, першим головою уряду проголошеної в 1917 році Кримської народної республіки, першим муфтієм мусульман Криму, Литви, Польщі і Білорусі. Він був справжнім борцем за свободу кримськотатарського народу, нескореним, незламним, за що і був вбитий більшовиками 23 лютого 1918 року.

По завершенню невеликої лекції, учні зачитали вірші Номана Челебіджіхана, після чого відбулася досить жвава бесіда на тему лідерства в Ісламі і якими якостями має володіти справжній лідер.

Прес-служба ДУМАРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».