cr

Кримські герої російсько-української війни

27 лютого 2020 року в рамках заходу організованого Кримськотатарським Ресурсним Центром та Меджлісом кримськотатарського народу :«Кримські герої російсько-української війни», який був присвячений шостій річниці окупації Криму, відбулася зустріч з героями, учасниками бойових дій на Донбасі, серед яких немало кримських татар, чотири з яких нажаль загинуло.

Захід розпочався о 12:30 в Українському кризовому медіа-центрі, з прес-брифінгу на якому було запропоновано створити окремий «кримський батальйон». Учасники брифінгу наголосили на тому, що ті, хто був змушений покинути півострів і не можуть туди повернутися через те, що брали участь у бойових діях, часто зіштовхуються з проблемою соціальної незахищеності. У будинках їхніх близьких проводять обшуки, а їм самих інколи немає куди повертатись з фронту.

Після брифінгу, учасники заходу відправились до мечеті Київського представництва Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим, де Муфтій Криму прочитав суру «Йасін» та звершив дуа за всіх тих, хто щиро бореться на шляху Всевишнього, потім усі гості звершили колективний намаз.

Після чого, у теплій, дружній, братській атмосфері продовжили спілкування. Захід також відвідав лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв. Кожен учасник мав змогу поспілкуватись з Мустафою-ага і задати йому більш хвилюючі запитання. Лідер кримськотатарського народ пообіцяв сприяти у вирішенні найбільш болючих питань.

По завершенню офіційної частини усіх гостей чекав смачний обід.

Прес-центр ДУМАРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».