cr

Чергова серія обшуків в окупованому Криму

Сьогодні, 7 липня, у чотирьох районах Криму, одночасно, з 4-ої години ранку проходять обшуки. Про це повідомляють регіональні активісти «Кримської солідарності», крім цього інформація підтверджується дзвінками на гарячу лінію громадського об’єднання.
“Слідчі заходи” проводяться за трьома адресами в Бахчисарайському районі – в селі Залізничне у Суфьянова Аліма, в селі Білокамянка у Хайретдінова Сейрана і в селі Севастянівка у Сизикова Олександра, в Червоногвардійському районі Криму – в селищі Биюк-Онлар (Октябрське) в будинку Зіядінова Еміля, у Меметова Ділявера в Алушті і Ібрагімова Ісмета в селищі Курци Сімферопольського району.

На місцях працюють співробітники центру «Е», ФСБ Криму, «Беркута» – спеціального підрозділу Росгвардіі, існуючого в Криму з 2014 року, ОМОНу – спеціального поліцейського підрозділу, який залучається для забезпечення охорони громадського порядку.
Затримано 7 осіб.

Російськи окупанти б’ють нові рекорди, зазвичай вони проводили обшуки в ранковий час, цього ж разу вони вирішили здійснити черговий акт агресії о 4 годині ночі!

Як зазначив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, після тривалої тиші, на фоні нещодавнього «референдуму» окупаційна влада Криму посилює утиски кримськотатарського народу з новою силою. Окупанти відчувають свою повну безкарність, що мало б бути певним сигналом до українського естеблішменту у правильності їх дій щодо Кримського питання.

Ми молимо Аллага про допомогу і найшвидше звільнення всіх наших братів та сестер!

Наша боротьба триває!

Прес-центр ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».