cr

Їхні серця не зламати!

З ім’ям Аллаха Всемилостивого, Милостивого!

Сьогодні російська каральна машина винесла черговий вирок кримським татарам з так званої “Красногвардійської групи хизб ут-тахрир” – 42 роки на трьох. Рустем Емірусеінов, батько трьох дітей, отримав 17 років суворого режиму. Арсен Абхаіров та Ескендер Абдулганієв отримали 13 та 12 років відповідно. Всі троє – з відбуванням перших двох років у тюрмі. Всього лише за те, що зустрічалися та вивчали свою релігію, ходили в мечеть, читали книжки…

Це не перший подібний вирок, не перша подібна справа. Але це не зупиняє, а навпаки – згуртовує людей, які, незважаючи на штрафи та заборони, на перевірки та затримання, продовжують виходити на одиночні пікети в підтримку своїх синів, братів, чоловіків, продовжують стояти біля будівель так званого російського “правосуддя”, приїздять за сотні кілометрів на “суди” та твердо вірять в найсправедливіший Суд – Суд Всевишнього, який обов’язково відбудеться і розставить все по своїх місцях.

Істина завжди перемогае. Наша боротьба триває!

Муфтій Криму

Айдер Іса оглу Рустемов.

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».