cr

Чергові обшуки в окупованому Криму!

Духовне Управління Мусульман Автономної Республіки Крим засуджує чергові акти агресії російської окупаційної влади проти мусульман Криму. Обшуки та арешти, що відбулися 17 лютого на півострові, 7 нових обвинувачень в тероризмі, 7 затриманих, 6-ро з яких – кримські татари, – Ернест Ібрагімов, Абдулборій Махамадемінов (якого пізніше відпустили), Ленур Сейдаметов, Олег Федоров, Яшар Шіхаметов, Азамат Еюпов, Тимур Ялкабов, ще 15 малолітніх дітей, які можуть залишитись без батьків на довгі роки, – це продовження російської політики геноциду за релігійною та національною ознакою та витіснення кримськотатарського народу з його рідної землі.

Просимо Всевишнього Аллага звільнити наших співвітчизників та захистити їх сім’ї, та звільнити нашу рідну землю від ворога!

Наша боротьба триває!

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».