cr

У Києві відбувся святковий намаз присвячений Ораза Байрам

13 травня в мечеті Київського представництва ДУМ АРК відбувся черговий святковий намаз, присвячений великому ісламському святу Ораза Байрам.

Вже сьомий рік поспіль кримські татари, які через російську окупацію вимушено покинули свою Батьківщину, звершують святкові намази у вигнанні.

Молитву та святкову проповідь прочитав Муфтій Духовного управління мусульман Автономної Республіки Крим Айдер Рустемов, який після слів звеличення Аллага, процитував аят Священного Корану:
“Доводьте ж до кінця дні посту і звеличуйте Аллага за те, що Він вказав для вас прямий шлях; можливо, ви будете вдячні!” (Коран, 2 сура 185 аят).

Муфтій Криму привітав усіх мусульмани з цим великим святом та нагадав вірянам про його значимість, а також зауважив, що завершення місяця посту, з його нічними молитвами та добрими справами, не означають припинення цих великих актів поклоніння в інші місяці року. Мусульмани продовжують поклонятися Аллагу завжди.

Також Муфтій зазначив, що попри святкову атмосферу, наша велика ісламська громада не припиняє відчувати біль душі за наших братів та сестер, які зараз страждають по всьому світу – від Криму до Палестини.

Після проповіді, на подвір’ї мечеті на гостей чекали традиційні частування, а на маленьких мусульман безкоштовні святкові подарунки!

Свято відбулося з дотриманням усіх рекомендацій щодо карантинних обмежень для масових заходів.

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».