cr

Російські окупанти в Криму бояться жінок та дітей

Кримські силовики намагаються залякати тих, хто має активну громадянську позицію: протягом останніх двох місяців вони систематично затримують людей, які приходять на судові засідання підтримати засуджених за розмови в мечеті мусульман. Не зважаючи на дотримання ними так званих «санітарних норм»- масочного режиму, нормованої відстані. Не зважаючи на наявність посвідчення адвоката чи журналіста. Не зважаючи на те, чоловіки це чи жінки, або навіть діти…

Вчора, 23 листопада, десятки людей прийшли зустріти заарештованого 12 днів тому адвоката Едема Семедляєва, справжнього народного захисника, якого заарештували за «непокору наказам поліції» – відмову повністю роздягнутись та бути обшуканим в поліцейському відділку, куди адвокат прийшов, щоб надати захист незаконно затриманим співвітчизникам. Але проти жінок з квітами та повітряними кульками знову вийшов до зубів озброєний спецназ в бронежилетах. Людей заштовхали до автобусів та відвезли у відділки поліції за начебто порушення громадського порядку, не давши людям змоги зустріти адвоката, привітати його зі звільненням та разом прочитати дуа. Загалом було заарештовано 31 людину, 10 з яких – жінки, серед яких 14-річна дівчинка. Майже всіх затриманих залишили під арештом на ніч та наступний день, незважаючи на наявність у цих жінок малолітніх дітей, багатодітних родин.

23 листопада 2017-го року від рук тих самих силовиків загинула ветеран кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка, а вже сьогодні, 4 роки потому, окупанти зносять будинок ветерана кримськотатарського національного руху Рустема Усеінова. Десятки дружин та матерів мусульман Криму отримують величезні багатотисячні штрафи лише за оголошення свого протесту та незгоди з вироками їхнім чоловікам, синам та братам. Тепер окупанти вже саджають жінок та дітей за грати. Але це не зупинить народ, який сторіччями бореться за своє право жити вільно на своїй землі. На зміну чоловікам прийдуть жінки, за старими прийдуть діти, які мають незламний дух, міцну віру та істинні цінності.

Ганьба чекає тиранів як в цьому, так і в наступному житті. А з тими, хто проявляв терпіння та стійкість і був поряд зі своїм народом в важкі часи – з ними Аллаг!

Наша боротьба триває!

Прес-служба ДУМ АРК

Коментарі закриті.

Від  Абу Хафса ’Умара ібн аль-Хаттаба (нехай буде вдоволений ним Аллаг!) передається:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Усі вчинки – лише [згідно] з намірами, і кожна людина одержить лише за намірами. Тож у того, хто здійснив переселення6 заради Аллага і Посланця Його, переселення буде [зараховане] як [здійснене] заради Аллага і Посланця Його, а хто ж здійснив переселення заради земних благ чи жінки, щоб узяти шлюб з нею, то переселення його буде [зараховане] як здійснене заради того, заради чого він його здійснив».