cr

АКЦІЯ “БІР ВУДЖУД” (ЄДИНЕ ТІЛО)

З ім’ям Аллаха Всемилостивого, Милостивого!

Мольба – це зброя віруючого. Тому сьогодні у контексті мирної боротьби нашого народу закликаємо всіх взяти участь в акції «Бір вуджуд» («Єдине тіло») у рамках підтримки наших одновірців та співвітчизників у Криму.

За останні місяці окупаційна влада посилила репресії щодо мусульман, систематично зневажаються релігійні свободи та права віруючих. Російські силовики масово заарештовують і штрафують мусульман, які активно підтримують політв’язнів: родичів, активістів, журналістів, адвокатів, що приходять на суди, включаючи жінок і неповнолітніх. Загальна сума штрафів становить близько 2 мільйонів рублів.

Наша сила – у єдності. Закликаємо всіх мусульман взяти участь в акції підтримки наших братів і сестер у всіх мечетях у день благословенної п’ятниці, в якій є година наприкінці дня, коли Всевишній приймає молитву (дуа).

Наша боротьба продовжується!
Прес-служба ДУМАРК

Коментарі закриті.

Повідомляєтся що Ібн ’Умар (нехай буде вдоволений ним та його батьком Аллаг!), сказав:

«Я чув, як Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага!) сказав: «Іслам зведений на п’яти [стовпах]: свідчити, що немає бога, окрім Аллага, і Мухаммад – Посланець Аллага, звершувати молитву, сплачувати закят, здійснювати паломництво до Дому, постити у Рамадан».